Answear zadowolony ze sprzedaży kolekcji jesień-zima 2020

2021-02-23 08:56

publikacja
2021-02-23 08:56

Answear

Answear jest bardzo zadowolony ze sprzedaży kolekcji jesień-zima 2020. Sprzedaż jest znacznie lepsza niż w ostatnim roku i powyżej celu sprzedażowego spółki – podał Answear w komunikacie prasowym.

“Jesteśmy bardzo zadowoleni ze sprzedaży kolekcji jesień-zima 2020, która okazała się najlepsza od lat. W tym czasie, oprócz bogatej i stale rozszerzanej oferty produktowej, wsparły nas wyjątkowo niskie temperatury, a także zamknięte galerie handlowe” – powiedział, cytowany w komunikacie, Krzysztof Bajołek, prezes Answear. com.

“Oprócz typowo zimowych ubrań, takich jak ciepłe kurtki puchowe, pikowane płaszcze, czy zimowe buty i akcesoria, odnotowaliśmy wysoką sprzedaż komfortowych ubrań casualowych. Jest to oczywiście związane z lockdownem oraz masowym przebywaniem ludzi w domach i tym samym wykształceniem trendu homeoffice i homeschooling” – dodał prezes.

Spółka poinformowała, że jest dobrze przygotowana na zbliżające się ocieplenie. Jak podano, w ofercie dominuje już nowa wiosenna kolekcja.

Answear. com to internetowa platforma sprzedażowa z odzieżą, obuwiem oraz akcesoriami. Sklep oferuje około 90 tys. produktów z ponad 400 światowych marek.(PAP Biznes)

pel/ ana/

Źródło:PAP Biznes
Tematy
Loading...

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*